O mně

Ahoj všichni,
Jmenuji se Markéta a momentálně mi je 23 let. Již od malička mě velmi bavilo sledování fotografií, obrázků a zajímavě zachycené momenty. Proto jsem se rozhodla studovat střední školu v oboru grafiky, přesněji polygrafie. Střední škola se celým názvem jmenovala střední škola hotelová, obchodní a polygrafická, Český Těšín. Obor polygrafie je čtyřletý obor s maturitou a zabývá se grafikou, tiskařinou, typografií, chemií v oblasti barev a papíru, fotografování a tak dále. Naučila jsem se pracovat s fotografiemi, vytvářet vlastní plakáty v specializovaných programech jako je Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign, Zoner Callisto a jiné.

Po úspěšném absolvování polygrafické školy, jsem nastoupila na vysokou školu v Ostravě, kde již čtvrtým rokem studuji Vysokou školu báňskou technickou univerzitu, v oboru ekonomie a management se zaměřením na marketing a obchod. Minulý rok jsem absolvovala bakalářský titul a nyní pokračuji v navazujícím studiu.
Mezi mé zájmy patří především online svět, fotografování, reklamy a jejich analýza, sport a spoustu dalších, dle časových možností. Ráda se věnuji oblasti marketingu, kterou momentálně studuji, proto jsem založila vlastní blog a ráda bych s vámi na toto téma diskutovala a předávala vám mé dosud nasbírané znalosti jak z teorie, tak z praxe.

V rámci školních aktivit se často účastním různého testování, dotazování a pozorování marketingových jevů všeho typu. Například účastnila jsem se dotazníkového šetření pro společnost OVAK, což jsou ostravské vodárny a kanalizace, v rámci online marketingu jsem se zúčastnila testování webu, konkrétně e-shopu + vytvoření potřebného scénáře, dále pro společnost Kalma a. s. jsem ve dvojčlenném týmu navrhovali nový výrobek právě pro tuto společnost, mám za sebou začátečnický kurz tvorby webových stránek atd. je toho docela hodně za těch pár let.